Jump to content

Esiet sveicināts MTA.DGA.LV
Lai pieslēgtos mājaslapai spied uz, Login - vai Reģistrēties tieši tagad!

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  RoLLin' : (15 January 2020 - 06:44 PM)

Ey'

@  Sintija : (06 January 2020 - 04:00 PM)

:bad:


Highest Reputation Content


#427 Pieprasu lai 4ekists tiek nobanots no šī komūna!

Posted by BartyS on 09 November 2017 - 07:26 PM

Tātad, es esmu GrEEn vēlos lai no šī komūna tiek nobanots 4ekists, es tiešām domāju ka šis mazais puika, kuru dators tiešām ietekmē, un kuram labprāt izmaksātu psihalogu, bet diemžēl tas vairs neko nelīdzēs, vēlos lai arī tu izsaki savas domas un vai piekristu ja viņu banotu?

 

 

Lietotājs

·        4ekists

·         Members

          Mierpilsonis

·         16 posts

Anti,tu droši paņem ieroci atšaujies,pietiek ar vienu Green ļowaku ,kurš visos komunos 30 ajail jubilējās.Tikai māki aizstāvēt savu draugu .

 

#5 

 

Posted Yesterday, 08:50 PM

Lietotājs

·       4ekists 

·         Members

·         Mierpilsonis

·         16 posts

Tu apmeklē Latviešu valodas Stundas ? 

 

#7 

 4ekists

Posted Yesterday, 09:20 PM

Lietotājs

·        4ekists

·         Members

·         Mierpilsonis

·         16 posts

Nerunāsim ar saviem 13 gadiem un retard slimību tālu netiksi,tu prosta liec komatus kur pagadās.Un nerunāsim par tavu story,kur punktu vispār nav. ((ANALFABĒT))   

 

 

Daudz dirsis tu zini ,kas notiks ;D

 

 

Middnes Liked a boss 

 

#10 

 4ekists

Posted Today, 07:56 PM

Lietotājs

·        4ekists

·         Members

·         Mierpilsonis

·         16 posts

Jebal šitos dalbajobus divus,par tevi kucēn Kitajoza nerunāsim Kick LOW RP status un par Mazo Aleksu ,kas tiko no olām izlīdis  

 

 4ekists

Posted 04 November 2017 - 11:32 PM

Lietotājs

·        4ekists

·         Members

·         Mierpilsonis

·         16 posts

SS sūkā vairāk par pašu tavu nākotni.

 

#3 

 4ekists

Posted Today, 08:10 PM

Lietotājs

·      4ekists  

·         Members

·         Mierpilsonis

·         16 posts

Dalbajobs,par dalbajobu ,ar neko nemainās 


 • 4


#435 Pieprasu lai 4ekists tiek nobanots no šī komūna!

Posted by RoLLin' on 10 November 2017 - 12:33 PM

Tas sīkais jau ir apbesijis ,ka pļūt te visiem virsū un pats neko izdarīt nevar.


 • 3


#430 Pieprasu lai 4ekists tiek nobanots no šī komūna!

Posted by Kitajoza on 09 November 2017 - 07:32 PM

Ehh piekritu,tas 4ekists ir sīks aptaurēts cilvēciņš kuram nav dzīves... lai attīstās vienreiz,un lai beidz sedēt pie mates krūts un visiem dirst,neviens vinam nepatik,tikai īpašniekam dirsā cenšās līst!


 • 3


#426 Administrātors

Posted by Kitajoza on 09 November 2017 - 07:24 PM

Dalbajobs,par dalbajobu ,ar neko nemainās :D

 

recigais,ko tu vari dirst visiem? baigi liels esi? pabeidz skolu,nevis paliec uz otru gadu puiss,nebrinos kp tevi vecaki sit,un draugi tev nav :)


 • 3


#394 Administrātors

Posted by Petrov on 06 November 2017 - 01:13 PM

                           Gribēju izteikt savas domas ko es domāju par pagaidu adminu.

Michel Hafford- Čalim galva uz pleciem ir,zin ko rubī,vienmēr ir izpalīdzīgs,atsaucas kad vajag,rpo bieži,palīdz ar ic lietam servisu.

Joney Hafford- Ir sakarīgs purns,var normāli paerpot.


 • 3


#293 Sveiki

Posted by xDeathAngelx on 13 September 2017 - 09:54 PM

Hey, mani sauc Laine, dzīvoju mazā Latvijas nostūrītī, patīk skatīties animes, uzspēlēt kādu spēli, cik nu kartupelis ļauj xD .  Patīk piedzīvojumi jeb pati esmu kā piedzīvojums, piesaista daba ^^ . Šeit esmu, jo mani pasauca palīdzēt un ieinteresēja, sākumā padarbošos gar forumu, kas un kā, pēc tam paskatīšos kas un kā spēlē ^^ . 


 • 3


#1020 [GM] Frank Williams

Posted by nikslv on 08 September 2019 - 03:54 PM

Par!Ne tikai tādēļ ka pazīstu, bet gan tādēļ jo kad vispār sāku spēlēt biji viens no tiem kuriem mācījos RP un zinu, ka pārzini noteikumus. Esmu redzējis gan kā erpo gan kā māci citus.


 • 3


#919 Kā iemācīties Editot ScreenShot

Posted by Hydra on 28 August 2019 - 06:06 PM

Šī topika saturs būs pamācība par to, kas jūsu visu frakciju topikos un tēlu dzīvesstāstos piesaista pārējo acis tiem sekot - skrīni.

 

Kas ir vajadzīgs priekš skrīnu editošanas?

- Photoshop labākā [ versija vienalga kāda, pats lietoju CS6 ], links uz .torrent, aizņem smieklīgi maz [ 295mb ]. Citas programmas neder, jo nav tādas opcijas kādas ir Photoshopam. Nekādi MSPAINT vai GIMP, nē.

- µTorrent vai kāda cita torrentu lejupielādes programma, vienalga ja godīgi. Links uz µTorrent, oficiālo.

- Lightshot, Gyazo, vienalga kāda programma, ar kuru var uzņemt skrīnus uz desktopa, šajā gadījumā to vajadzēs priekš logu skrīnošanas. Lightshot linksGyazo links

 

Q: Nebūs man vīrusi datorā?

A: Nezinu. Godīgi sakot man pohuj, bet tad atrodi un parādi labāku vietu, kur dabūt bezmaksas Photoshop.

 

Process

Neskaitīsim šeit to, ka ir jābūt jau gatavai IC situācijai un skrīniem, lai sāktu šo visu.

1. - Atver savu skrīnu iekš Photoshop, kuru gribam editot un/vai likt uz tā tekstu [ File > Open > atrodi skrīnu [ parasti atrodās C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots ] > atver to ];

2. - Atrodi krāsainos logus [ parasti atrodās C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\mods\deathmatch\resources\OwlGamingLogs\Chatbox, un tad attiecīgi izvēlies tā datuma mapi, no kura gribi ņemt logus un .html failu kurās stundās spēlēji - skaitlis kas rakstīts uz faila norāda to, kurā stundā tu spēlēji no 00 - 23 ];

3. - Atver logfailu un noskrīno [ izmanto Lightshot vai Gyazo, skrīnošanas poga parasti ir PrtSc - ja nav, tad paskaties programmas settingos ], tavuprāt, svarīgāko tajā situācijā. Neuztraucies un netaisi 10 skrīnus tikai tāpēc, lai izdzēstu kaut kādu OOC ziņu, reklāmu vai kaut ko tādu. Šai metodei ir speciāls risinājums, kurš būs šajā pašā pamācībā;

4. - Atver to logfailu skrīnu iekš Photoshop [ File > Open > atrodi skrīnu [ iesaku saglabāt uz desktop vai kādā mapē ] > atver to ];

5. - Tagad izgriez ārā svarīgāko/smukāko vietu no sava skrīna izmantojot Crop opciju - atrodās kreisajā pusē pie rīkiem. Vēl kas - size doesn't matter;

 

pirms Crop;

 

 

pēc Crop;

 

 

6. - Uzvelc virsū logfailu teksta layer uz bildes layer;

 

Vot šeit parādās tas melnais klucis, kuru redzu daudzu skrīnos. Tādus nevajag atstāt, tas tikai sabojā visu skatu. Nākamajos soļos redzēsiet kā tikt vaļā no kluča + kā izdzēst ārā tekstu, kurš nevienam nav jāredz [ rekur jau redzams piemērs =D ]

 

7. - Labajā sānā atrodi Layers > uzklikšķini ar labo klikšķi uz Layer 1 > Blending Options > atvērsies šāds logs:

ZNs35i9.png

8. - Ar sarkanu bultiņu ir norādīts uz to mazo trijstūri. Trijstūris ir jāvelk no 1 līdz 35, ne vairāk [ pats velku visu laiku līdz 35 ]. Šī opcija izdzēš to melno kluci no tava teksta. Nekas cits nav jāregulē - ja nesakrīt ar mani, tad saliec kā ir redzams skrīnā. Tālāk spied OK.

Man izskatās šādi:

 

9. - Tālāk ir divas iespējas:

9.1. - paņem Eraser Tool [ dzēšgumiju ] kreisajā malā un izdzēst visu nevajadzīgo tekstu;

9.2. - labais klikšķis uz Layer 1 > Duplicate Layer > spied OK > labais klikšķis uz Layer 1 copy > Merge Down > labais klikšķis uz Layer 1 > atķeksē Stroke un atstāj uz 3 [ lai vieglāk redzēt liekos sūdus, kurus jādzēš ], tagad STOP!

 

Q: Kāpēc ir divas iespējas?

A: Tas tāpēc, ka pēc nevajadzīgā teksta dzēšanas var parādīties melni pleķi uz skrīna un tie sapiš visu skatu. Tos var izdzēst pēc tam tik un tā, bet nu es daru šādi un šī ir mana metode. Tu vari darīt tā, ka tu neizdzēs tekstu sākumā bet izdari to Duplicate Layer darbību, Merge Down un tad dzēs tekstu ar Eraser Tool. To tu pats izvēlies.

 

10. - kad esi izdzēsis lieko tekstu, uzspied labo klikšķi uz Layer 1 > Blending Options > Stroke uzliec uz 1 > spied OK. Iznāks kaut kas šāds:

 

 

11. - Tagad vajag tekstu nolikt kaut kur mazliet tālāk no stūra. Priekš tā es izmantoju tādu zilu līniju. Kā tādu dabūt? Turi kreiso CTRL pogu un uzej ar peli uz lineāla > turi kreiso klikšķi uz augšējā/kreisā lineāla un velc pa uz leju/pa labi > atstāj līniju uz bildes sākuma/beigām, līdzīgi kā man:

xINL33h.png

Es aizvilku 4 līnijas, jo tu varbūt liksi tekstu labajā sānā.

 

Q: Ko dod šīs līnijas?

A: Līnijas palīdzēs tev precīzāk uzlikt tekstu.

 

12. - Tagad paņem jau aizvilkto līniju ar kreiso CTRL + kreiso peles klikšķi un aizvelc, piemēram, 3 svītriņas pa/uz labi/kreisi/leju/augšu [ skaiti uz lineāla tās mazās svītriņas ] un atlaid vaļā līniju. To pašu dari ar pārējām, jāizskatās kaut kā šādi:

 

 

13. - Tagad paņem to pašu Layer 1 > ievelc kādā no stūriem, pēc paša izvēles. Es vilkšu apakšējā kreisajā stūrī:

 

14. - Tagad var aizvākt tās līnijas vienkārši ar kreiso klikšķi uzspiežot uz tās un uzvelkot uz attiecīgā lineāla.

 

!!!Tālāk viena no svarīgākajām lietām ir attēla izmērs. Parasti visi skrīni tiek taisīti uz 800x600 izmēriem, šajā pamācībā arī šādi izmēri tiks izmantoti. Kā to izdarīt?

 

15. - Augšā uzspied uz Image > Canvas Size > iekš Width raksti 800, iekš Heigth raksti 600 > ja uzmet kaut kādu warningu spied Proceed, izskatīsies šādi:

Ph3o7Bg.png

 

Attēlā var redzēt transparent malas. Kā no tām tikt vaļā?

 

16. - OBLIGĀTI Uzspied uz Layer 0 [ pretējā gadījumā tu samazināsi/palielināsi tekstu nevis pašu attēlu ] > spied CTRL + T > velc attēla malas, kuras ir par īsu/par garu un iefillo bildi iekš tā canvas. Izskatīsies varbūt mazliet izstaipīti vai sašaurināti, man izskatās šādi:

kHvOhTa.png

 

Q: Mani neapmierina tas, ka attēls ir sašaurināts/izstaipīts. Ko darīt?

A: Ir risinājums, tas būs zemāk. Šis jādara tikai tad, ja tu vēl neesi saglabājis iepriekšējo darbību. Ja esi, tad augšā uzspied Edit > Step Backward

 

17. - Ja neapmierina tas, ka attēls ir izstaipīts vai sašaurināts, tad pastāv iespēja, ka tu mazliet pamaini procentus, atstaipot/atšaurinot attēlu atpakaļ, tādējādi padarot to lielāku/mazāku. Tagad appēti attēlu un izdari secinājumu - kā mans attēls ir izstaipīts vai sašaurināts? Vertikāli vai horizontāli? Tagad spied atkal CTRL + T un pievērs uzmanību attēlā iezīmētajam sarkanajam laukumam:

X7X4nox.png

 

Šajā situācijā ir jāsaprot 2 lietas skatoties uz %:

1. - ja skaitlis % pie W [ width ] ir augstāks nekā skaitlis % pie H [ heigth ], tad attēls ir saspiests no augšas/apakšas un izstiepts no sāniem;

2. - ja skaitlis % pie H [ heigth ] ir augstāks nekā skaitlis % pie W [ width ], tad attēls ir saspiests no sāniem izstiepts no augšas/apakšas;

 

Q: Kas jādara, ja man ir X opcija?

A: Atkal ir 2 opcijas:

- Ja ir 1. opcija, tad jānokopē/jānoraksta precīzs skaitlis no W un jāiekopē/jāieraksta tas pats iekš H un jāspiež ENTER;

- Ja ir 2. opcija, tad jānokopē/jānoraksta precīzs skaitlis no H un jāiekopē/jāieraksta tas pats iekš W un jāspiež ENTER;

 

!!! Šo soli varēja darīt uzreiz pēc 5. punkta, tas īsti neko nemaina. Ja teksts ir paslīdējis kaut kur, tad izdari atkal 11., 12., 13. punktus.

 

18. - Tālāk nostādi atpakaļ savu skrīnu tā, lai tas labāk izskatītos fonā.

19. - File > Save As.. > pie File name ieraksti nosaukumu, pie Format izvēlies .png un saglabā uz desktop vai paša izvēlētajā mapē > uzleks mazs lodziņš, uzspied OK

 

Iznākums?

iBc6zhU.png

 

20. - Un viss, ar šādu skrīnu pilnībā pietiek. Nevajag nekādus liekus, stulbus efektus bāzt virsū. Neliekat nekādus stroke un pārējos sūdus. Ja gribat smukāku, detalizētāku skrīnu, tad var arī uzlikt kaut kādu itema bildi, piemēram, zivi, cirvi, vai citus priekšmetus, kuri izskatās nesmuki vai vispār neeksistē spēlē.

 

Pamācību taisīju es pats, bet internetā šādas gan jau ir desmitiem. Šis ir mans veids un mans paskaidrojums kā es taisu skrīnšotus sev.

 

Pāris skrīni no situācijām, kurus taisīju sev citā serverī:

eOFtKCf.png

 

rIH4hLn.png

 


 • 2


#908 Vasaras lielais updeits V7.1.0.0 (2018-2019)

Posted by Apocalypso on 26 July 2019 - 07:45 AM

Jaunumi

 

1) UCP panelis no WEB

 Spēlētāji var saukt draugus, kuri reģistrējoties piemin viņu niku kā saucēju, tad saucējs saņems 5 servera dagerus ik pēc drauga 50 H.

2) Auto inactivity skeneris un māju inactivity skeneris

Ir iespējots, un WEB UCP var nopirkt par dageriem to aizsardzību (skeneris nereaģē uz frakciju īpašumu )

3) UCP panelī ir iespējams noņemt CK'ed personāžus

Lai nerādās spēlē sākuma panelī

4) Jaunie Billboard stuff

 Rādīs gan mūsu blakus serverus gan savējos sadarbības biedrus

5) Reālistiska ieroču sistēma

 Tākā šis ir Real Life, vismaz pēc iespējas tuvāk tiecamies, tad katrs (gandrīz) ierocis nogāzīs jebkuru cilvēku ar 1 lodi, tomēr tiem kam ir bruņuvestes vispirms tiks sašautas vestes...

6) Brīdinājumu sistēma

  6.1)Lai LSGD būtu darbs katrā nāves vietā frakcijai tiek padots signāls, ar vārdu uzvārdu , un kur persona ir mirusi

  6.2) Administrācijai lai samazinātu melošanas iespējas, tiek uzrādīta vieta nāves iemesls, un personas vārds.

7) Automātiskais restarts

  Restarts nodrošina ikstundas vai 30 minūšu restartu dažiem nozīmīgiem skriptiem, kā piemēram meža zvēriem, civilo auto, un NPC sistēmas restarts kas notiek reizi 30-60 minūtēs

8) Duty sistēmas updeits

  Kā jau zināms ir legālās frakcijas kurām vajadzīgs updeitot dažreiz vai pievienot itemus, līdz ar to pašlaik admins to spēj pats bez īpašnieka ziņas izmantojot /dutyadmin kur izvēlas ieročus vai itemus un saglabā jau tos datubāzē ar /dutyadminsave.

9) RS HAUL

  9.1) Palielināta cena par piegādēm + preces daudzums.

  9.2) Administrācijai pievienota manūālā preču papildināšanas funkcija (precīzāk salabota) /restock id (daudzums līdz 300) un lai saglabātu jaunos datus datubāzē iespejota komanda /reloadint [id]

10) Jaunas frakcijas kuras jau uzsākušas darbus un jauna frakciju sistēma

  10.1) LSFC zināms kā federālais cietums ar speciāliem noteikumiem... un iespējām (Policija vairs nearestē bet liek karcerī, arestus veic cietumā)

  10.2) LSL zināms kā Los Santos Lidosta , frakcija kurā var iegūt pilota licenses (INFO FORUMĀ)  un kuras darbinieki var piegādāt preces ( to var arī citi spēlētāji bet par mazāku algu) kā arī var veikt lidojumu maršrutus ... Īsumā pilnīgi jauna sistēma gluži kā LSFC.

  10.3) Casino royale

  10.4) Ir vairākas nelegālās frakcijas sadalītas pa pakāpēm , un katrai ir savādākas iespējas un funkcijas

11) Frakciju sistēmas komandas

   Tā kā ir jaunas frakcijas , tad arī vecās ir atsvaidzinātas, uzlabojot vai pievienojot jaunas funkcijas jeb sarunvalodā CMDS, piemēram glabšanas dienests spēj /revive , tikai viņiem tas saucas /gheal un ja viņiem ir aptieciņa + rp situācija, bet tikai ievainotos var revive, nāve ir un paliek nāve... kā arī policijai ir satelītizsekošana!

12) MDC sistēma

  Pievienota LSL frakcija, un salaboti daži bugi...

13)  Metāllūžņi

   13.1)Pārveidota nodoto transportu metāliskā vērtība ( jauna matemātiskā izteiksme, kura atbilst mūsu ekonomikai) kas aprēķina nevis preces vērtību bet nodotos KILOGRAMUS tas nozīmē ka 5000 KG būs 660 000 euro, tomēr, lai novērstu krāpšanos, matemātiskā izteiksme vēros arī lai netiktu pārsniegta veikala cena!

  13.2) Pievienots lidmašīnu nodošanas punkts

14) Transporta updeits

  14.1) Frakcijas var iegādāties treilerus (piekabes)

  14.2) Ar peles klikšķi frakcijas var uzlikt /park piekabēm

  14.3) Jaunas piekabes iekš vehlib

  14.3) LSL pievienoti ratiņi un trepes

15) Turf sistēma

   Turf sistēma vienmēr būs izstrādē jo pašveidots skripts kurā ir daudz gļuki, tomēr šis skripts nodrošina nelegālo frakciju zonas un pārņemšanas iespējas!

16) Graffiti

   Grafiti jau protams ir sen tomēr tagad uzlaboti, lai ne visi saglabājas, kā arī adminiem iespēju dzēst...

17) Pastardienas (event)

   17.1) Jauns kods kas aktivizē plūdus

   17.2) kods kas aktivizē zemestrīces

   17.3) Kods, kurš aktivizē kodolreaktora sprādzienu

   17.4) Kods kurš veido meteoru lietu..

18) NPC

  Serverī ir vairāki dažādi NPC kā vecie jau daudziem zināmie stīvijs, tīdžejs, tā tagad pilsētā ievācās krievu ģimene!

  18.1) Stīvijs : Updeitoti taimeri un darba laiks, uzdevuma blips ir redzams VISIEM nelegālajiem, tomēr pacelt preci var jebkurš

  18.2) Gio : treilerparkā biežāk sastopams

  18.3) Antonijs : Jaunākais brālis kurš vienkārši čillo

  18.4) Stenlijs : Baumo ka kļuvis par pagrīdes lordu...

  18.5) Gaļina : Importē no krievijas nāvīgas tabletes

19) Item sistēma

  Daudz kas jauns kopā esam sasnieguši 400 Itemus tostarp ieročus narkotikas un citus,

  19.1) Dzeramajiem un pārtikas produktiem visiem ir iespēja atjaunot slāpju un izsalkuma līmeni.

  19.2) Narkotikas nu ir jaucamas vēl sarežģītāk un grāmata palīdzēs

  19.3) Indīgie pārtikas produkti ir uzlaboti, sakarā ar taimeru problēmām, un pievienoti daži jauni produkti

  19.4) Narkotikas nu datubāzē ieraksta līmeni kas rodas uz lietotajām narkotikām.. Sasniedzot 100+ jūs iegūstiet CK... Lietojiet narkotikas prātīgi ... Bet ja godīgi, nelietojiet vispār :D

  19.5) Jaunas narkotikas un itemi atbilstoši jauniem laikiem, un to uzlabotas funkcijas

20) Job sistēma

  20.1) Uzlaboti visi darbi ,kā ielenes tā malkas cirtēji

  20.2) Bīstamo darbu atalgojums palielināts un... dota iespēja kļūdīties.

21) Casino

 21.1) Uzlaboti Vienroku bandītu atalgojums atbilstoši vērtībām, jo nebūs tā ka 500 un 2000 likme dod vienlielu laimestu uz septiņniekiem... līdz ar to mainās katram lielā laimesta vērtība

 21.2) Izņemti ruletes galdi, sakām paldies visiem kuri negrib normāli spēlēt, un neziņo par kļūdām, kuras ir labvēlīgas, bet sūdzas vien par kļūdām kuras traucē dzīvot ( varbut velāk atgriezīsies varbūt nē)

 21.3) Pokera vietā nomainītas tekstūras un uzlabots skripts kas gaisā izmeta dubultu naudu un nevienam neiedeva

 21.4) Pievienots Black Jack.

22) Mēs beidzot reāli paliekam 1.5.6 versijā, līdz šim bij staigāšana šurpu turpu dēļ gļukiem

 

Zināmie bug

 

1)Dutyadmin nesaglabā duty ja ir virs 99....

2) nevar sazvanīt ja ir atvērts kāds logs vai dažreiz vispār

3) Dažreiz MDC nogļuko

4) Spēlētaji var veidot daudz Characters, neskatoties uz to ka limits ir 7...

 

Tātad, īsi un konkrēti, noteikumu neievērošana var novest līdz statu resetam, un pat aizliegumam serverī, tas pats attiecas uz apzinātu bug izmantošanu un neziņošanu, atcerēsimies, ir jāziņo par VISIEM kļūdainiem signāliem, nevis tiem, kas jūs tikai apbižo un sargāt tos, kuri ir labvēlīgi!

 

Itemu bilde ( Pielikums)

 

o8ZDs4F.png


 • 2


#846 Light Chao

Posted by Apocalypso on 22 December 2018 - 02:45 PM

P1Mrq1Z.jpg


 • 2


#74 [Gm] Pablo Lambrello(burn.)

Posted by NERO on 25 January 2017 - 03:06 PM

Noraidiits!


 • 2


#537 Sūdzība par Green

Posted by BartyS on 04 March 2018 - 11:00 AM

2 GrEEn Michel Andre (154 stundas) 666 stundas 4 Esits Anthony Moore (170 stundas) 239 stundas

Unn NiksLV vell palīdzēja kuram ir 97 H

Un Mums kopā uz doto momentu ir 1002 Stundas!!

Unn spawnots nekas nav, ja kas pajautāt īpašniekam!!!

 

Un Nosaucci serveru par trash! Jo pats uztaisiji mg!!! + ooc insult!

 

original.jpg


 • 2


#451 [Sūdzība] Green.

Posted by Gummybear on 16 November 2017 - 07:25 PM

Tici man man arī ir bijusi pieredze ar AD un visiem šitiem, un tas ir nepatīkami, bet vecīt nevajag tos saucamos sūdus var''it tad jau būs ok ! Labi pasēdi un tad jau būsi atkal uz brīvām kājām . Zinu , ka esi statušņiks !


 • 2


#449 [Sūdzība] Green.

Posted by Kitajoza on 16 November 2017 - 06:55 PM

 

1) Jūsu Vārds_Uzvārds - Leonardo Kennedy

2) Niks - SemKa

3) Admin Vārds_Uzvārds - Michel Hafford

4) Niks - Green

5) laiks DD.MM.YY - 16.11.2017 20:33

6) Bilde kā pierādījums - 

thumbnail.jpg

 

Es nesaprotu, kāpēc nedrīkst būt vienādi uzvārdi iekš spēles, ja Green tu vari , tad lūdzu izskaidro man lūdzu !

Vēlos īpašniekam pateikt, kad tāds autists, kā Green nevar būt administrators iekš šada servera, jo visa tauta reāli pazūd tikai dēļ viņa stulbajām smadzenēm, kuras neko nesaprot ko dara!

Es neesmu bijis nevienā serverī, kur uzvārdi nedrīkst sakrist, kko pirmo reizi tādu redzu!

 

 

Lūdzu nepalaist muti pret aukstākstāvošiem! viss ir pēc likumiem!


 • 2


#448 [Sūdzība] Green.

Posted by RoLLin' on 16 November 2017 - 06:52 PM

Vecīt tev ir grūti izdomāt citu uzvārdu. Izdomāt uzvārdu nav nemaz tik grūti. 

Tev Tomēr nāksies mainīt uzvārdu!


 • 2


#429 Pieprasu lai 4ekists tiek nobanots no šī komūna!

Posted by Petrov on 09 November 2017 - 07:32 PM

Nu šeit es tev došu cepumu,pateici visu ko vajadzēja,pietiks mētat internetā savu i-peni,te nav diršanās webs.


 • 2


#387 Pieteikums GM Joney Hafford

Posted by Kitajoza on 05 November 2017 - 02:12 PM

Anti,tu droši paņem ieroci atšaujies,pietiek ar vienu Green ļowaku ,kurš visos komunos 30 ajail jubilējās.Tikai māki aizstāvēt savu draugu .

 

Es Atvainojos,IC iemesls plus uzbrukums un necenzetu vardu lietosana! Labprat es tevi pamacitu spelet! :)


 • 2


#342 Add

Posted by Kitajoza on 31 October 2017 - 04:24 PM

Sveiki,es nesen atsaku spelet MTA un pirmais serveris bij DGA roleplay kura es iegaju,tur bija 2vi admini un man tiesam abi patika,bet vis vairak admins James,vins man palidzeja iesakuma,aizveda uz csdd,pilnigi pagaidija mani,visu cienu... es ar vinu labi pavadiju laiku,mes braukajamies,vins parbaudija manu rp level un pateica izcili,es sapratu vins esot vecakais ADD un tiesam cienu vinam,vins man iedeva no savas kabatas paris tukstosus iesakumam,ieteica lai stradaj par autobusu soferi un nebraucot uz masinas veikaliem,pateica manam milakajam masinam cenas,kopa pasmejamies,sis ADD James ir tiesam sakarigs un draudzigs protams ka ari izpalidzigs,velu veiksmi visiem kas spele un kas uzsak spelet,uzturiet labu kontaktu ar visiem un ar ADD James,nenozelosiet... ADD James so serveri varetu padarit popilaru,lai visu laiku tauta sedetu serveri ar sadu attieksmi,bet jabut ari citiem ADD kuri nak preti iesacejiem un palidz,izskata report uc,Turies ADD James :)


 • 2


#332 Foruma spēle.

Posted by Apocalypso on 28 October 2017 - 09:55 AM

7/10

 


 • 2


#1021 [GM] Frank Williams

Posted by Soul on 09 September 2019 - 10:03 AM

Par! Zinu kā erpo un esmu drošs ka tiksi galā ar gm pieprasījumiem (; 


 • 2