Jump to content

Welcome to MTA.DGA.LV
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  RoLLin' : (02 July 2019 - 10:44 AM)

:basketball:

@  Sintija : (30 June 2019 - 04:33 PM)

:acute:

Photo

4321 Čau

- - - - -

• Please log in to reply
2 replies to this topic

4321

4321

Jauniņais

• Members
  • 7 posts

Labsrīts ,labadiena,labsvakars.Tātad mani sauc Otto esmu 15 gadīgs jaunietis ,kurš ir aizrāvies ar lomuspēli un sportu.

Roleplay-Tātad ar šo Roleplay jeb lomuspēli darbojos jau 4 gadus ,ir gājis viegli ir gājis grūti ,bet neko nenožēloju ,tā kā mana roleplay pieredze ir diezgan bagātīga ,pēdējos mēnešus esmu bijis administrators daudzos serveros ,kuri ir bijusi kārtējie mēnešnieki ,meklēju nopietnu projektu ,kur varu pavadīt pēdējos savus roleplay gadus.

Hobiji-Sports ir ļoti tuva tēma priekš manis ,it īpaši florbols ,ar ko nodarbojos jau arī kādus 5 gadus ,un centīšos ar to saistit savu dzīvi.Ik palaikam patīk iziet laukā arī paspēlēt futbolu basīti uztīt kādu džointu ,lab lab es nē saprotu ,ka weediņš nav labs sportistiem.Protams ,kā vairums jaunieši es eju skolā ,šogad ir klāt 9.klase ,kur nobeigšu ar izcilību .Kād iespēj.

Nākotnes plāni-Tātad pec 9.klases vēlos iet uz viduskolu visticamāk Rīgā ,kā nekā tur bus iespēja tikt ,spēlet kāda komandā un sisties uz augšu.Pēc vidusolas gaidis mani sporta akadēmija ,un tad jau ceru ,kad būšu nonācis kaut kur tur augšā.Nekāda gadījumā nevēlos savu dzīvi saistit ar datoru u.t.t ,liekas bezjēdzīgi 22 gados spelēt ,kādu mta ,un runāt pa ts3 un tēlot kaut ,kādu veci kurš dzīvē neko nav sasniedzis.

P.S Čau jā ;)

• 0

Kitajoza

Kitajoza

Pieredzējis Lietotājs

• G-Master
  • 33 posts
  • LocationValmiera

Sveiks Otto! GL&HF @DGA

• 0

thumbnail.jpg

Windston