Jump to content

Welcome to MTA.DGA.LV
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

No shouts have been made in the Shoutbox, why don't you add one to get the Shoutbox started?

Photo

Administrātors

- - - - -

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Petrov

Petrov

Jauniņais

• Members
  • 6 posts

Gribēju izteikt savas domas ko es domāju par pagaidu adminu.

Michel Hafford- Čalim galva uz pleciem ir,zin ko rubī,vienmēr ir izpalīdzīgs,atsaucas kad vajag,rpo bieži,palīdz ar ic lietam servisu.

Joney Hafford- Ir sakarīgs purns,var normāli paerpot.

• 3

BartyS

BartyS

Guru

• S-Admin
  • 92 posts

Ēēē nu kas notiek? vecīt paldies tev liels! :) respect tev

• 1

original.gif

4ekists

4ekists

Lietotājs

• Members
  • 17 posts

Dalbajobs,par dalbajobu ,ar neko nemainās :D

• -2

Kitajoza

Kitajoza

Pieredzējis Lietotājs

• G-Master
  • 33 posts
  • LocationValmiera

Dalbajobs,par dalbajobu ,ar neko nemainās :D

recigais,ko tu vari dirst visiem? baigi liels esi? pabeidz skolu,nevis paliec uz otru gadu puiss,nebrinos kp tevi vecaki sit,un draugi tev nav :)

• 3

thumbnail.jpg

Weeducis

Weeducis

Jauniņais

• Members
  • 7 posts

Gribēju izteikt savas domas ko es domāju par pagaidu adminu.

Michel Hafford- Čalim galva uz pleciem ir,zin ko rubī,vienmēr ir izpalīdzīgs,atsaucas kad vajag,rpo bieži,palīdz ar ic lietam servisu.

Joney Hafford- Ir sakarīgs purns,var normāli paerpot.

Piekrītu nekad nav bijusi tāda reize kad atteicis report RSPECT GREEN!

• 1

Kosmoss

Kosmoss

Jauniņais

• Members
  • 5 posts
  • LocationLiepaja/Latvia

hmm man vajag AD vai Mod palīdzību... Tūlīt būs jau pagājusi nedēļa un serverī netieku tikai tapēc ka AD vai Mod nav izskatijusi manu kkadu meslu kuru kad accepte es tieku serveri

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

x