Jump to content

Welcome to MTA.DGA.LV
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  RoLLin' : (02 July 2019 - 10:44 AM)

:basketball:

@  Sintija : (30 June 2019 - 04:33 PM)

:acute:

Photo

Sūdzība par Adminastrātoru Michel_More

- - - - -

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Hugzzz

Hugzzz

Jauniņais

• Members
  • 3 posts

.

• -1

BartyS

BartyS

Guru

• S-Admin
  • 94 posts

Wow Wow Wow, vecīt iemācies f1!! 10 not=Administrācija nereti ir pārslogota ar saviem darba pienākumiem un /pm spamošana padara to vēl apgrūtinošāku. Visi "ātrie" jautājumi tāpatās ir jāuzdod ,izmantojot f2.

Piemēri:
1) Tu vēlies ,lai administrācija izskata tavu ziņojumu (reportu) pēc iespējas ātrāk. 
2) Tu nepiekrīti administrācijas lēmumam.
3) Tu vēlies kaut ko no administrācijas.

4) Tevi interesē lietas saistītas ar forumu., un diemžēl tajā brīdī erpoju un tas man tik tiešām traucēja,kā arī tas ka tavs pings ir virs 5 k vairs nav mana problēma, esīts man sēdēja blakus un var apliecināt! ;) So vecīt un 10 not atkārtojas bieži ;) am un auto nav forsēts, ja nezināji suprai ir saķere!

• 1

original.gif

4hempis

4hempis

Lietotājs

• Members
  • 18 posts

lol nepaties,jo es ar bartyu runājot skype saprotu to ka viņš ir ļoti sakarīgs cilvēks un kāds sakars tev teikt lai teleporte uz banku+tu nerakstīji nekādu reportu: http://www.bildites....77b9s3#s2j3u4cg

Un cik saprotu un esmu nospriedis spēlējot ar tevi jūtos kā lowrperis jo tu neko nejēdzi no Roleplay.

• 0

giphy.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

x