Jump to content

Welcome to MTA.DGA.LV
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Flomits : (13 October 2019 - 06:24 PM)

:boxer:

@  BartyS : (12 October 2019 - 06:42 PM)

Sveiki kaa sviežās?

@  HuskY : (27 September 2019 - 11:50 AM)

Caaw draugi nākam serverī^^Kopā taču jautrāk^^

Photo

Sūdzība par Widnstone

- - - - -

• Please log in to reply
8 replies to this topic

4hempis

4hempis

Lietotājs

• Members
  • 18 posts

1) Jūsu Vārds_Uzvārds:Austin_Forester

2) Niks:Animals

3) Admin Vārds_Uzvārds:Brian Zambrotta

4) Niks:Widnstone

5) laiks DD.MM.YY:15.03.2018 plk 07:00

6) Bilde kā pierādījums:http://www.bildites....hyh86r#kand58yy +vēl palīdzēja 4ehistam apzakt GrEEna būdu.

• 0

giphy.gif

Windston

Windston

Lietotājs

• Members
  • 21 posts

​Kā jau teicu ieliekot sūdzību tikai pazemosi sevi, un papisīsi respektu no manis.

Kurā vietā ir redzams kad es ko pārkāpu? Kādu terminu vai ko? Vakarā runājot pa Ts3 visu nakti braukājāmies ar mašīnām, prost stuntojām, OOC Chase taisijām, OOC Šaudijāmies, jo nebija ko darīt. Un tu tagad tā mani uzmet? Man par tevīm viss ir skaidrs, un kur  sakars ar GrEEna būdas apzagšanu?

Ja, augstāk stāvošiem nav ko piebilst, TC!

• 0

4hempis

4hempis

Lietotājs

• Members
  • 18 posts

Kāds sakars ar GrEEn?...tu 4ehistam jeb slavenajam Middnesam palīdzēji apzakt bartya hatu un visu laiku tpoji un + es tev ts3 ienācu pateikt lai tu no manīm atpisies un neteleporte.

• 0

giphy.gif

Windston

Windston

Lietotājs

• Members
  • 21 posts

Kādēļ tu apmelo cilvēku bez pierādijumiem, arī ja mēs būtu apzaguši? Kas maina lietas būtību, piemēram mēs IC apzagām viņam māju, tur nekas netiek pārkāps. Ja, tev tā sirsniņai labāk. Un TeamSpeak3 mēs jau visu nakti runājām ko var apliecināt @wolfeens, beidz apmelot cilvēkus un paliec nopietnāks pret RP. Pa vienu dienu jau savāci trīs Admin jailus.

• 0

4hempis

4hempis

Lietotājs

• Members
  • 18 posts

Tu reali apkauno sevi šajā amatā un mēģini mūs visus pārmācīt atnākot no savas saucamās s*da bedres Dign**y..un kko vēl borzī+tev statusu iedeva vecene kkāda vārdā Sintija un tu sevi nemeti jaila pa PG un CS kad mani nošāvi uz ielas bet nu kk.Un lai varētu adminēt jābūt vismaz 15-18 gadiem vai pat vairāk bet tu aiz monitora esi tikai maziņš perdelītis lol.

• 0

giphy.gif

Windston

Windston

Lietotājs

• Members
  • 21 posts

Pats labākais ir tas kad pats nāc no tevis sauktās sūd* bedres. Pēc tavas gramatikas, un tava vārdu krājuma varētu spriest kad esi kāds tiešām sīkais perdelītis. Man statusu iedeva Vadošā Administrātore Sintija, kura vēlējās lai tāds cilvēks kā es adminētu šajā komūnā.

Savos 14 gados, rakstu, domāju, erpoju kā vecāks jaunietis, atščirībā no tevis kuram history ir pilns ar Admin jailiem, un gramatika sūdīgāka nekā manai mazajai māsai. Neuzstaisiju šeit topiku chatošanai, un pirms par kādu Administrātoru liec sūdzību apdomājies vai tajā brīdi viņš nebija /duty. Tajā situācijā pirmo tevi varēju mest jailā, kad iešāvi man galvā ar TEC-9 bet protams runājot Ts3 nevēlējos draugu mest jailā, jo prost troļļojāmies naktī. Tad es tev ar Colt45 iešāvu galvā un tu nomiri, un protams liec sūdzību.

Pierādīšu savu taisnību, vari censties cik gribi mani iegāzt. :)  

• 0

Hugzzz

Hugzzz

Jauniņais

• Members
  • 3 posts

Tu reali apkauno sevi šajā amatā un mēģini mūs visus pārmācīt atnākot no savas saucamās s*da bedres Dign**y..un kko vēl borzī+tev statusu iedeva vecene kkāda vārdā Sintija un tu sevi nemeti jaila pa PG un CS kad mani nošāvi uz ielas bet nu kk.Un lai varētu adminēt jābūt vismaz 15-18 gadiem vai pat vairāk bet tu aiz monitora esi tikai maziņš perdelītis lol.

Nu tad Jatbrivojas no tava laba drauga kam 13 Gadi ká admins.

Un es uzkatu to ka tu tagat apkauno pats sevi !!!

• 0

4hempis

4hempis

Lietotājs

• Members
  • 18 posts

Hmnn...apkaunoju?..kkā neliekas ka apkaunotu sevi puikiņ.

• 0

giphy.gif

BartyS

BartyS

Guru

• S-Admin
  • 94 posts

Gaidam īpašnieka lēmumu bet par šito huijnju jābūt visiem bans!tie kas ar mg apzaga manu būdu ;)

• 0

original.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

x