Jump to content

Welcome to MTA.DGA.LV
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Flomits : (13 October 2019 - 06:24 PM)

:boxer:

@  BartyS : (12 October 2019 - 06:42 PM)

Sveiki kaa sviežās?

@  HuskY : (27 September 2019 - 11:50 AM)

Caaw draugi nākam serverī^^Kopā taču jautrāk^^


Photo

Aptauja

- - - - -

No replies to this topic

Poll: . (8 member(s) have cast votes)

Piekritat par tekstā minēto statu rr?

 1. (5 votes [62.50%] - View)

  Percentage of vote: 62.50%

 2. (3 votes [37.50%] - View)

  Percentage of vote: 37.50%

 3. Cits viedoklis(Uzrakstīšu topikā) (0 votes [0.00%])

  Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1
Apocalypso

Apocalypso

  Visuvarenais

 • Īpašnieks
 • 172 posts

Tātad, kā redzams  serveris nu jau ir pa gadu attīstijies gan jaunumos gan vecumos, uzlabojies ucp utt... jauni darbi, uzlabojumi, pieslegšanas panelis, Dageru sistēma serverī ...

 

Lidz ar to man ir ideja sākt serverī, tādu kā statu rr, jo cik paskatoties statos, serverī ir izveidoti pāri 600 konti, no kuriem aktiivi ir videji 50 ... Lidz ar to... lai nebūtu jāpartaisa Interjeri, turfi, frakcijas, un daudz kas cits, bet tie liekie konti "nedaudz" noslogo serveri... un vispar daudzi sūdzas ka tur buggo utt... kā arī ir pāri 2 000 izveidoti personāži.... ar nedabigiem vārdiem tādi acc tiktu nodzēsti momentā...

 

Bet isi sakot - lai serverī gluži ne būtu tā ka tur viss no 0 - nav naudas utt... jo principaa apritei jābūt, tad netiks dzēsti top 10 speletaji  un 10 random speletaji, kas ir vai nu naudīgi vai bomzīgi( bet aktīvākie kas bijuši kopš pagajušā gada)

 

Vienīgi mīnuss ir tāds, ka serverī daudzi saka un man pat ziņo nav speletaju nav speletaju tpc nespēlē, tas tā vienalga ka to saka 120 cilvēki, kas ja ieietu un spēlētu rp stilā butu pilns serveris... tapec istenibaa es domaju vai ir jēga no statu rr, jo cik ir bijuši rr , daudzi vienkārši runā, bet nedara... :D paskatisimies lidz ar to kada bus aptaujas rezultāti, un speletaji... jo OTRA tāda restarta nebūs !


 • 1

DEUS VULT

 

 

 

95404.jpg
Reply to this topic  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

x