Jump to content

Welcome to MTA.DGA.LV
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

No shouts have been made in the Shoutbox, why don't you add one to get the Shoutbox started?

Photo

[GM]Billy Beverly

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

nikslv

nikslv

Jauniņais

• Members
  • 7 posts

Pieteikums uz GameMaster

IC info

1) Vārds_Uzvārds: Billy Beverly

2) Spēlē pavadītais laiks (Vismaz 20 H):47h+ ckotajam char ap 120

3) Frakcija, ja ir: Whispering Pines

4) Alt, ja ir : https://imgur.com/a/mvmDw6Z

5) Bilde ar /stats: https://imgur.com/a/vmgyuUv

OOC info

1) Vārds_Uzvārds:Niks

2) Pilsēta: Kuldiga

3) Vecums(vismaz 16+ un pierādīt): 14, varu pm

4) Blakusprojekti ja ir cenzēti(GM var būt tikai vienā serverī): Nav neviens blakusprojekts kurā esmu GM.

5) Pastāsti par sevi kāpēc tieši tu: Es rp jau spēlēju diezgan ilgi un nu jau esmu tādā līmenī, ka spēju arī apmācīt citus spēlētājus kā to reiz darīja ar mani. Šajā serverī mani uzaicināja spēlēt klasesbiedrs kā rezultātā nonācu šeit, Rakstot GM pieteikumu. Ilgi spēlēju ar GrEEn arī tad kad serveris bija tukšs, bet tas mums netraucēja pilnvērtīgi erpot.

!!!!!!!!! Rakstot šo pieteikumu es piekrītu noteikumiem, un tam ka man tiek atņemti 1000 ForumDageri !!!!!!!

• 1

BartyS

BartyS

Guru

• S-Admin
  • 92 posts

ESMU PAR NE TIKAI TĀDĒĻ KA ESI MANS ČOMS, BET TĀDĒĻ, KA VIENMĒR TAS KAS MANI MOTIVĒ ERPOT DAŽĀDUS PRIKOLUS ESI TU!UN KOPĀ ESAM NOSPĒLĒJUŠI TIEŠI DGA DAUDZ!!

• 0

original.gif

Apocalypso

Apocalypso

Visuvarenais

• Īpašnieks
  • 148 posts

Paprasi diskordā citu spēlētāju domas.lai nobalso, neņemšu vērā pašlaik adminu. bet spēlētāju viedokli!

• 1

crusader-kings-ii-wallpapers-18-wallpape

DEUS VULT

RoLLin'

RoLLin'

Lietotājs

• Members
  • 12 posts
  • LocationLatvia
Lai gan neesmu spelejis serveri ilgi, jo man ir sapisies kompis, bet kad spelēju tad niks vienmer visās RP situacijas piedalijās un prot erpot PAR!!
  • 1

Apocalypso

Apocalypso

Visuvarenais

• Īpašnieks
  • 148 posts

Labi ,lai būtu... izņemums viens... ja būs kāda sūdzība par tēmu, būs nost tik pat ātri kā dabūji. Apsveicu

• 1

crusader-kings-ii-wallpapers-18-wallpape

DEUS VULT

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

x