Jump to content

Esiet sveicināts MTA.DGA.LV
Lai pieslēgtos mājaslapai spied uz, Login - vai Reģistrēties tieši tagad!

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

No shouts have been made in the Shoutbox, why don't you add one to get the Shoutbox started?

Photo

Luiss Donatello

- - - - -

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
GIANTT

GIANTT

    Jauniņais

  • Members
  • 3 posts

Luiss Donatello

                              Pārskats

Dzimis 1993. gada 26. novembrī. Visu savu bērnību auga Fort Carson. Tēvs Leon Donattello bija ļoti bagāts cilvēks, kas nodarbojās nelegāli, gan legāli. Tēvs bija vienā jomā mehāniķis, bet otrā izspieda naudu no citiem. Tagad tēvs, jau sen ir aizsaulē. Nomira auto sadursmē, Fort Carson iedzīvotāji plēš, ka tas bija izplānots uzbrukums. Dēls Luiss tagad ir pārņēmis šo biznesu, bet vēl nav atļauja no valsts, ka var labot un uzlabot citiem automobīļus. Dzīvo Grove Street'ā, divstāvu mājā mājā.

                                Bērnība

Skolā Luiss sāka iet no 7 gadu vecuma. Pirmās četras, klases pagāja mierīgi. Vismīļākais priekšmets bija Matemātika, un zēns bija ļoti apdāvināti gudrs. 11 gados, kad puika mācījās piektajā klasē, sāka iet uz modelēšanas pulciņu. Šajā pulciņā bija no papīrīšiem jāsalīmē pašizvēlēti auto modeļi. Tā viņš pamazītēm, pamazītēm, iepazina mašīnas virsbūvi.

Ar laiku zēns, sāka iet palīgā Tēvam uz garāžu, padot uzgriežņus, atslēgas vai kautko pieturēt. Tad viņš līdz galam iepazina visu mašīnu. 

Kad puika jau mācījās devītajā klasē zēns mašīnu pazina kā savus piecus pirkstus. Sāka pats pelnīt naudu, jo kāds atveda mašīnu uz remontu, tā tēvs deva arī Luiss'am labot mašīnas. Zēns uzņēmās lielo atbildību un visu paveica nevainojami.

Kad zēns pabeidza divpadsmito klasi un bija pilngadīgs, tad nopirka sev 2001. gada BMW M5 mašīnu. 

                                  Pārvākšanās

Abi ar Tēvu pārvācās uz Los Santos, nopirka māju Grove street'ā. Sāka taisīt savu biznesu tur, bet nekas neizdevās. Toties vēl bija palikusi daudz nauda no iepriekšējā biznesa.

Kad pārvācas, tad tēvs saņēma ļoti dīvainus SmS "Tavs laiks tek....", "Dievs debesīs un tu arī...". Tēvs ļoti sabījās, un neko neteica savam dēlam. Līdz kādu dienu tēvs bija aizbraucis līdz banka izņemt naudu un uz veikalu pakaļ pārtikai. Braucot atpakaļ...

                                  Tēva nāve

Braucot atpakaļ no veikala uz Grove Street'u viņā ietriecās melns Range Rover. Pēc lielā trieciena Tēvs nomira, jo stikla lauskas lidojot pārgrieza viņam rīkli, un viņš noasiņoja. Puiši vai puisis aizbrauca projām no notikumu vietas. Garāmgājēji neievēroja numurzīmi, taču teica, ka beigās bija "rus" zīme.          


  • 0
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users