Jump to content

Welcome to MTA.DGA.LV
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  RoLLin' : (02 July 2019 - 10:44 AM)

:basketball:

@  Sintija : (30 June 2019 - 04:33 PM)

:acute:

Photo

[GM]Paneer

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

Paneer

Paneer

Lietotājs

• Members
  • 11 posts

Pieteikums uz Gamemaster

IC info

1) Vārds_Uzvārds | Albert_Tome

2) Spēlē pavadītais laiks (Vismaz 20 H) | Iekš foruma ir vairāk nekā 20h pavadītas, iekš spēles es netiku iekšā, tikai tapēc, ka mans brālis nezinu kādā veidā bija dabūjis banu.

3) Frakcija | Mans Personāžs erpo legālās frakcijas

4) Alt | Ir

5) Bilde ar /stats | Nav jēgas, kā teicu, iekš foruma esmu aktīvs, bet nevarēju tikt iekš spēlēs, tāpēc tur nav ko redzēt.

OOC info

1) Vārds_Uzvārds | Kristers_Uzvārdu es publiksi neizpaudīšu, ja būs velme kādam pateikšu privāti.

2) Pilsēta | Bauskas Novads, pagasts.

3) Vecums(vismaz 16+ un pierādīt) | Domāju, ka katram ir iespēja uz šo amatu neskatoties cik viņš ir vecs, bet skatoties kā viņš strādā, nē man ir 15, bet šim amatam domāju, ka 16 nevajag.

4) Blakusprojekti ja ir cenzēti(GM var būt tikai vienā serverī) | Es savukārt esmu spēlējis daudz Roleplay serveru, daudz piedzīvojumu iekš tiem, bet es pēc statusa neskraidu, kā saka, nēsmu statusņiks, tikai vēlos šim serverim palīdzēt ;)

5) Pastāsti par sevi kāpēc tieši tu | Es savukārt esmu labs erperis, un es spēšu izdarīt visu, ko prasa augstāk stāvošas personas, piemēram Apocalypso, viņš ir foršs, ar viņu var parunāt normāli, vēlos ar šo komandu strādāt kopā, es esmu aktīvs, dienā varu nosēdēt vismaz piecas līdz sešas stundas, ja es vēlos, man patīk komunicēt ar cilvēkiem un arī palīdzēt tiem, es vēlos palīdzēt ieraudzīt tiem īstu Roleplay, un saprast to, ka šis nav Drift/Race serveris, kurā tikai ar mašīnām braukājās, bet lai arī pievienojās kādā roleplay situācijā, es varēšu viņiem iemācīt visu, ko es zinu par Roleplay, un spēšu tikt līdzi visam, kam jāseko, spēšu sadarboties ar savu komandu, un nestrīdēties, un spēšu savu laiku veltīt gamemaster un spēlētājiem vismaz 70% no sava laika.

P.S|Ceru, ka dosiet iespēju, jo viss šinī topikā ir patiess.
  • 0

X19r8em.jpgzoHSAmJ.jpg

Ma1zniekS

Ma1zniekS

Jauniņais

• Members
  • 5 posts

Ļoti liels ANTI, pārāk liels statusņiks esi, jau tavi pieteikumi ir visos LV:RP serveros. ANTI

• 0

Apocalypso

Apocalypso

Visuvarenais

• Īpašnieks
  • 149 posts

NORAIDĪTS

Iemesli

1) Tev nav gadi ko var redzēt kā tu man visu laiku dīc adminu, lai gan raksti uz GM

2) Tu esi vēl 3 projektos mēģinājis un saņemis atteikumu

3) Tu Stabili MELO

4) Tu man draudi, tā itkā tev būtu 33 gadi un sasniedzis, Virspavēlnieku ķīniešu karagvardē!

5) Tev nav nervi, kad tu ko nedabon, domā man baigi vajag lai tu kad tev kāds kautko ne pa prātam, tu sataisi sūdus serverī...

Uzraksti pēc 5 gadiem..

• 0

crusader-kings-ii-wallpapers-18-wallpape

DEUS VULT

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

x