Jump to content

Esiet sveicināts MTA.DGA.LV
Lai pieslēgtos mājaslapai spied uz, Login - vai Reģistrēties tieši tagad!

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

No shouts have been made in the Shoutbox, why don't you add one to get the Shoutbox started?

Photo

DGA Servera noteikumi

- - - - -

 • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Apocalypso

Apocalypso

  Visuvarenais

 • Īpašnieks
 • 175 posts

IdUsYe4.png

 

 

 

 

 

 

 

MTA NOTEIKUMI

Role-Play VEIDOŠANA

Role-play, jeb lomuspēle, serverī ir jāveido nepārtraukti un bez izņēmumiem. Jūs kā spēlētājs, kaut kur ,OOC(ārpus spēles situācijas) nevarat atrasties, to var darīt tikai administrācijas pārstāvis vai spēlētājs, kam ir dota atļauja to darīt, no augstākās varas(Adminiem).
 

REKLĀMA

Citu mājaslapu vai serveru un citu resursu reklāmas serverī ir AIZLIEGTAS, reklāmas ievietošana serverī novedīs reklamētāju pie servera lieguma(BAN), Izņēmumi, ir sazināšanās ar īpašniekiem, un vienošanās attiecīgi par samaksu, līdz ar ko serverī tiks ievietota dotā reklāma ( Citu serveru/konkurentu reklāmas netiks pievienotas )
Reklāmas kuras drīkst pievienot pērkot atļauju:

1)Spēļu apskatu portālu.
2) Video portālu(Youtube kanāli u.c.)

3)  Spēļu serveru reklāmas kuras nav savienotas ar MTA, vai jebkuru citu pašlaik esošo DGA portālā esošajām spēlēm.

 

Personāža Vārda_Uzvārda izvēle

 

Balstoties uz to, ka MTA Role-Play ir dzīves situāciju attēlošana, tad ir AIZLIEGTS izmantot reālus cilvēku vārdus, kā piemēram Silvestrs Stalone, Džeisons Stekhems, vai arī iesaukas kā Shakira, vai Jānis Bērziņš, ir AIZLIEGTI jebkādi cilvēku vārdi kā arī, sava vai kāda cita reāla cilvēka vārdi(Ja vien tā nav sakritība) tad šādi cilvēki tiks spiesti mainīt savu vārdu, un līdz izdomās jaunu vārdu, laiku pavadīs cietumā.

 

Ieteikums jauniņajiem : Izmantojiet šo adresi.
 

GUNFEAR- Jeb bailes no CK vai pretēji(GF)

 

Piedomājiet pie savas Role-play situācijas kad uz jums tēmē, tas ka jūs sēžat aiz monitora un ierocis serverī nevar apdraudēt jūs, nenozīmē, ka tas nevar apdraudēt jūsu personāžu. Tātad, ja uz jums tēmēs un jūs tēlosiet betmenu, jūs tiksiet sodīts, tas pats ir ar pretējo rīcību, ja jūs sāksiet skriet prom bez roleplay...

 

Sods par GF : Admin- Jail
 

OOC INSULTS

 

Šajā serverī ir AIZLIEGTS necenzēti OOC(ārpus spēles) lamāties, un sods tiks piemērots pēc izteiktajiem vārdiem, par savu leksiku arī ir jāatbild. Cieni citus un cienīs tevi!

 

Sods par necenzētu lamāšanos ir Admin-Jail.

 

DEATH MATCH(DM)

 

AIZLIEGTS citus spēlētājus sist bez iemesla un galvenais bez /me & /do komandām. Uzbrukumu ar bindiem arī ir aizliegti, ņemot vērā ka ne visiem ir bindi.

Izņēmumi: Boksa mači, Bēgšana no policijas, prātā sajukšanas attēlošana

 

Sods par DM : Admin- Jail
 

METAGAME(MG)

 

AIZLIEGTS veidot MetaGame. Kas tas ir? Par piemēru varam ņemt to, ka IC nezinot cilvēku, jūs palūkojaties uz vārda kas atrodas virs tā galvas un nosauciet viņu vārdā. Šāda darbība tiks sodīta.

Kā arī pie metagaming pieskaitāmas situācijas, kad kādu apzog rp ceļā, un pēkšņi viņam ierodas sabiedrotie, ko viņš ir izsaucis pa skyp. Tas ir aizliegts. Un atcerieties, ir iespējams veidot PASĪVO, jeb /do rolepllay piemēram;

/do no loga izkaras gados veca sieviete un bļauj : aiztaisaties vai izsaukšu policiju

 

Sods par MG : Admin- Jail
 

MIXING(MIX)

 

AIZLIEGTS jaukt čatus un izmantot neeksistējošus simbolus IC čatā!

 

Piemērs: /b Janka kā tev iet? Tiesības noliki? Uz ko janka atbildētu IC : Jā. Tad tā būs Čatu jaukšana un sodāma

 

Piemērs Nr#2

 

IC P: Vasīlij mēs dabūjām kokaīnu

    V : Labais dod man.

    P : Še ņem narkomān :D :D :D :@:;3 << smaidiņi

 

Sods par MIX : Admin-Jail
 

POWERGAME(PG)

 

Aizliegts veidot PowerGame serverī, jebšu vienkārši runājot AIZLIEGTS spēlētājiem uzspiest vai pašam Rpot nereālas situācijas, jebkurā gadījumā tās ir situācijas, kuras dzīvajā diez vai notiktu.

Lai labāk saprotams arī piemēri

Piemērs#1

 

Uz jums tēmē ar ieročiem , taču jūs paņemat un sākat rpot supermenu - Paņemat izsitat ieročus visiem kas tēmē, un nositas, pēc kā aizskrienat bez traumām.

 

Piemērs#2

 

Notiek autoavārija, jums uzskrien smagais furgons, un jūsu mašīna aizlido, taču jūs mierīgi izkāpjat no auto un aizejat...

 

Piemērs#3

 

Jūs leccat no lidmašīnas un izdzīvojat bez izpletņa.

 

Sods par PG: Admin-Jail                                     

 

REVENGE KILL(RK)

 

AIZLIEGTS atgriesties vai sākt medīt cilvēku kurš jūs tiko nopkoja(PK) vai citiem vārdiem player-Kill, jūs drīkstat izvairīties turpmāk, bet nedrīkstat viņu atpazīt, ja būs nejauša satikšanās jums jārpo itkā nekas nebūtu noticis. Lai gan es ticu 7 maņai, tomēr būsim reāli, pēc nāves tu neatdzimsi kā cits...

 

Sods par RK : Admin - Jail
 

BUNNY HOP(BH)

 

AIZLIEGTS ar nodomu spaidīt lēkāšanas pogu, lai kaut kur nokļūtu ātrāk. Labāk vienkārši izsauc taksi, jo citādi būs sods

 

Sods par BH: Admin-Jail
 

NON-RP

 

Veidot beznosacījuma roleplay ir AIZLIEGTS piemērs- Ieiet domē rpojot dildo rokās vai bazuku, nu labi teroristi ir pilns, bet nu diez vai tu iesi un izvilksi no nekurienes bazuku... un tiksi cauri apsardzei...

 

Jaukšanās pa vidu un izvairīšanās no RP izmantojot troll sintaksi ari tiks pieskaitīta kā NO-RP

 

Sods par No-RP : Admin Jail
 

COMMON SENSE(CS)

Loģiskā domāšana kaut reāli arī daudziem klibo, bet nu cilvēki, centīsimies mācīties, kas ir Loģiskā un netirgosim ieročus domē vai pretī policijai,  vai arī neiesi pie policijas un neapsaukāsi viņus IC, protams ir cilvēki kas uzdirš policijai, tapēc, saprāta robežas, ja tiks konstatēta speciāla šī noteikuma pārkāpšana tad spēlētājs tiks sodīts ar Administratīvo cietumu

 

Sods par CS : Admin- Jail
 

CHICKEN RUN(CR)

 

Sakarā ar to ka mēs izmantojam īpašu sistēmu, kura realizē uzbrukumus (Nav tēmekļu) tad ir AIZLIEGTS skriet zig-zag, kamēr uz tevi šauj, jūs drīkstat rpot, izvairīšanos, bet ja būs tik uzkrītoši ka no vienas puses uz otru skraidīs nedodot pat iespēju trāpīt būs jāizcieš sods.

 

Izņēmums - Bēgšana no policijas

 

Sods Par CR : Admin - Jail

 

RP AVOID

 

Ir kategoriski aizliegts izvairīties no Role-Play situācijām un par tādu darbību veikšanu no administrācijas puses jūs tiksiet sodīts.
 

Izvarošana/Pedofīlisms/Zofilija/Homoseksualitāte

 

Kategoriski AIZLIEGTS rp pedofīliju, Zofiliju, un citas anomālijas, tomēr šī ir cilvēku spēle.

 

Izņēmumi par izvarošanu/Homoseksualitāti - Ja tiešām vēlies ko tādu darīt, tad OOC pierādījumus, ka tev ir 18+ un otrs spēlētājs piekrīt ko tādu atļaut, administrācija neuzņemas nekādu atbildību, ja gadījumā jums galva saiet sviestā no šada role-play.

 

Sods par šo darbību bez atļaujas - Aizliegums no servera/ Admin - Jail
 

ATĻAUTS IGNORĒT /B ČATU RP LAIKĀ

 

/b čatu roleplay situācijās ir atļauts, un ieteicams ignorēt, ja kāds tomēr iejaucas tad, sauciet adminus!

Turpretī adminu gan ignorēt nav atļauts!
 

TIRGOŠANA REKLĀMĀS

 

Nedrīkst tirgot reklāmās narkotikas/ieročus un nelegālās lietas(auto neskaitās) līdz ar to situācijās kad kāds tirgos "Bumbiņpistoles" vai "zāles". Šie spēlētāji momentā tiks savākti un sēdēs administratīvo.

P.S Ja med frakcijas darbinieki tirgos duty lietas, kā antivielas. vai preperātus, tādējādi piepelnoties, viņi tiks izmesti no frakcijas un saņems statu dzēšanu!!

 

Sods par šo - Admin-Jail/Statu restarts
 

POLICIJAS DARBINIEKU PROVOKĀCIJA

 

Kategoriski aizliegta policijas darbinieku provokācija, tiem speciāli braukājot garām, bļaujot provokacējošas frāzes un tml. šis sods būs pieskaitīts pie No-RP

 

Sods par provokāciju : Admin- Jail
 

QUICK SWAP(QS)

 

Aizliegts izņemt ieroci bez /me un /do komandām tā vienkārši to ar rulīti uztinot. Neattiecas uz mazajiem kalibriem kurus var ātri izvilkt, tomēr rp situācijās kā piemēram saskarsmē ar policiju, nāksies arī šiem izmantot, jo būs jādod reakcija atbildēt!
 

STATU TRANSFER

Kategoriski aizliegts pārnest lietas/mantas/naudu no viena personāžu uz otru, lai tādejādi gūtu vairāk naudas/mantas un tml.

 

Izņēmums - Pirktā ekstra par Dageriem

 

Sods : Admin-Jail/Statu restarts
 

DRIVE BY

Esot automašinas vadītājam ir aizliegts veikt Drive by jeb šaušanu no vadītāja vietas, ja vien ir bezisejas situācija un tu jau no laika gala Rpo profesionālu šoferi.

 

Sods - Admin-Jail
 

Servera kļūdu izmantošana savā labā

 

Aizliegts izmantot servera kļūdas savā labā, par to jāziņo administrācijai, pretējā gadījumā sods par šādu kļūdu izmantošanu ir servera liegums vai Admin-Jail

                                                      troll
Troļi, kuri citiem servera spēlētājiem ar nodomu traucēs role-play tiks bargi sodīti.

 

Sods: Admin- Jail/Liegums no servera
 
 

ADMINISTRATORU MALDINĀŠANA

 

Administratoru maldināšana ir aizliegta, piemēram, slavenības vārda uzlikšana, lai tiktu arā no administratīva cietuma pēc vārda nomaiņas.

 

Sods: Admin- Jail

 

ZĀDZĪBU NOTEIKUMI

 • Jūsu personāžam jābūt nospēlētām 10 stundām, lai jūs varētu kādu apzagt.
 • Spēlētājam kuru apzogat ir jābūt nospēlētām vismaz 5 stundām.
 • Maksimālā summa, kuru no spēlētāja varat nozagt ir viss, kas makā/somā + 60% No bankas.
 • Aizliegts zagt žetonus/identifikācijas kartes
 • Aizliegts legālajiem aplaupīt civilos, un jebkā līdzīgi izmantot savu varu lai kādu aplaupītu
 • Aizliegts zagt jebkādus /duty itemus
 • Īpašuma/biznesa zādzību atļauts veikt tikai tad, kad īpašnieks/admini ir tiešsaitē.

 

VECUMS

 

Visi spēlētāji, kuri spēlē gan serveri, gan reģistrējas forumā, piekrīt tam ka saturs ir 16+ vai dažviet pat 18+ ja nepiekrīt tad lūdzams nespēlēt šo spēli/serveri, jo GTA pats par sevi ir ar vecuma ierobežojumu 18+ !

 

ALT

 

Ja esat policijas frakcijā, aizliegts ar otru/citu alt personāžu atrasties nelegālajā organizācijā. Un AIZLIEGTS kā policistam būt korumpētam vai izmantot jebkādu DUTY vai jebko nelegālajā galā, AIZLIEGTS jaukt legālo ar nelegālo, noteikumu neievērošana var novest pie char reseta!

 

Noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības!

Katrs nākamais pārkāpums būs bargāks! Piemēram bija tev 30 min ajail, nākošais būs 60 min... vēl nākošais 120 min... un tā līdz maksimumam !


 • 0

DEUS VULT

 

 

 

95404.jpg


#2
Apocalypso

Apocalypso

  Visuvarenais

 • Īpašnieks
 • 175 posts

Pievienots - Atrodoties frakcijas teritorijā bez atļaujas tas tiek pieskaitīts pie CS un sodāms

Izmantojot servera bugus savā labā lai vairotu mantu vai izklaidētos(Durvis ir izskatam bet ja izmantos jaunās dimensijas bugu izskriešanai cauri es uzlikšu metāla durvis kuras nevar atszist un to kurš dauza ielikšu Admin jail uz mūžu )

 

Vārdi - AIZLIEGTS izmantot Slavenību, troll , reliģiskus vārdus, vārds tiks mainīts bez prasišanas momentā, kā arī vārdi nedrīkst pārkāpt angļu valodas/ latviešu valodas normas un/vai izmantot lamuvardus, piemēram John_Dick vai Jesus_Condoms Ir aizliegti, jo diezvai latvijā kāds staigās kā Jānis Pimpis Vai Jēzus Prezis, Par šo vienkārši būs ajail un vārdu maiņa lai apdomājas


 • 0

DEUS VULT

 

 

 

95404.jpg


#3
Apocalypso

Apocalypso

  Visuvarenais

 • Īpašnieks
 • 175 posts

Atjauninājums

Noteikums TURF : Tākā turfi ir redzami visiem, tad nāve svešā turfā = CK sekojošajiem ( Frakcijām visām:PD,LSV, LSFC utt ) izņēmums ir ( civilie un GD, LSZD... tomēr rajona piederīgie var izvelēties CK vai PK uz frakcijām...
Piemērs: PD iebrauc Krievu kalnā , ja tur kāds ir, un nošauj mentu, - CK,PK atkarībā kā lemj slepkava, tomēr mafijai jārēķinās ka policija un Federālie var doties izmeklēt.... tomēr policijai jārēķinās ka parkapjot robežu arī viņiem būs CK,PK

 

Piemērs#2: Iebrauc GD, glābt policistu, ja nu mafija izlemj atstāt dzīvu, mafijai aizliegts, uzbrukt GD...

Piemērs #3:  Iebrauc jauniņais (spēlētājs kas tikko mācās RP) un tiek sašauts . Mafijas pienākums saukt GD un veidot paraug RP, Uz jauniņo PK,CK neskaitās...
Piemērs #4: Sveša banda mafija iebrauc turfā, pieņemsim pašlaik esošās divas Krievu bratva un Maddogs baikerus...
Situācija vienkārša, iebraucot mafijas teritorijā un nomirstot - CK bez ierunām tas pats otrādi.. Atšķirība ir turf pārņemšana, Ja onlainā ir 5 no mafijas, un 5 no bandas, tad rodas strelka kuras rezultātā apšautie - CK, bet uzvarētāji pat ja 2 no 5 palikuši pārņem visus īpašumus un zemes teritoriju uz sava vārda.

 

Policijai aizliegts izmantot TURF kari lai uzēstos uz konkrētu bandu bez iemesla! Tas ir OOC nevis IC


 • 0

DEUS VULT

 

 

 

95404.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users