Jump to content

Welcome to MTA.DGA.LV
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  RoLLin' : (02 July 2019 - 10:44 AM)

:basketball:

@  Sintija : (30 June 2019 - 04:33 PM)

:acute:

Photo

16.03.17

- - - - -

1 reply to this topic

Apocalypso

Apocalypso

Visuvarenais

• Īpašnieks
  • 149 posts

Laikapstākļu sistēma

1) Pārtūlkota

2) Uzlabota un atjaunināta

3) Pievienotas admin komandas kas nosaka viļņu augstumu, lietuslīmeni, sniegu, vēju utt...

4) Augšā labajā stūrī HUD rāda sakarīgu laiku ( Agrāk bij tā ka piemēram 1 ID laikapstākļi = Sunny -3 C , tagad ir sakarīgi, piemēram ID 0 = Ļoti saulains +25,30 pēc celsija utt + Pievienotas putekļu vētras ucc )

5) Pievienoti jauni laikapstākļi = Stipra migla, pērkona negaiss, Putekļu vētras un karstuma viļņi

Autoparkings

1) Parveidoti colshapes , uz īstajām vietām kur nedrīkst parkoties LSPD,LSGD utt

2) Īsti nezinu vai sanāks bet kautkāmā PD tagad maksā 75 Eiro LSAK, tik isti nezinu par ko :D

3) Dažiem auto iespējots pacelt nolaist jumtu

4) CSDD Nomainīti auto

ATJAUNINĀJUMS

DGA - Kino sistēma

Kā jau esmu pamanījis nezinu kāpēc daudzi sūdzas, ka viņiem skaņa atskaņojas arī ārpus kino, diemžēl es nevaru to salabot, jo man tā nekad nav bijis kopš kino palaišanas un arī nebūs, man ir nojausma ka tas ir dēļ klienta iestatījumiem, jo arī vēl dažiem tā nekad nav bijis...

Tātad ko es ieteiktu : Noņemt YT autoatskaņošanu, YT autoswitch, NESKRAIDĪT šurp turp pa tiem marķieriem, + Adminiem = NETELEPORTĒTIES UN ja sanāk recon kādu, tad caur marķieri!

bet nezinu īsti kas pa vainu jo man viss iet ok... Bet

1) Sakarā ar to ka skan pa visurieni, Kino pievienotas funkcijas no spēlētāju puses

1.1) "-" poga nogriež skaņu uz vēlamo saļumu

1.2) "+" Poga pagriež skaļāk līdz 100%.

Paskaidrojums : Ja jums ieķeras ieejiet kino un nogriežiet uz 0.... tad vismaz neskanēs un nebūs jātaisa RR... (Iespējams)

2) Kīno uzlabots mapings

3) Pievienoti 3 mini ekrāniņi ieejot kino kuri atskaņo to pašu ko lielajā ekrānā

4) Lielais ekrāns palielināts

5) Lielajam ekrānam pielikta specīgāka sinhronizācija uz gaismām ( atbilstoši video)

6) Lielais ekrāns ir ne tikai palielināts bet arī ieliekts kā reālajos kino

7) Nu vairs nav iespējams izskriet ekrānam cauri !

• 0

crusader-kings-ii-wallpapers-18-wallpape

DEUS VULT

Shaw

Shaw

Lietotājs

• Banned
  • 16 posts

Keep it up! 

• 0

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic